Rychlé vyhledávání
Měna CZK EUR
Kategorie
Newsletter Odhlásit odběr

Oční linky Realash Edge Eyeliner

Kód: SR Edge
Výrobce: Realash
Dostupnost: Skladem

Pro hluboký a ještě výraznější pohled! EDGE Eyeliner od Realash jsou zasouvací oční linky s výjimečnou konzistencí. Jemná textura Realash EDGE Vám umožní provádět přesné, rafinované linky. Tužka je vybavena speciálním ořezávátkem, díky kterému si sama upravíte tloušťku linky. Oční linky jsou snadno použitelné, velmi praktické a mají dlouhotrvající smyslný účinek. Linky Edge Eyeliner jsou obohaceny o přírodní výtažky nejvyšší kvality, navíc vyživují citlivou pokožku kolem očí. Unikátní složení Značka Realash je zárukou kvality a bezpečnosti. Protože se staráme nejen o krásný vzhled, ale i o pohodlí našich zákazníků, tak jsou i oční linky Realash EDGE obohaceny o vysoce kvalitní přírodní výtažky, které vyživují citlivou pokožku kolem očí. Složení linek je mimo jiné obohacené o extrakt z měsíčku, který vyživuje a hydratuje pokožku, dále o výtažky z palmy trpasličí, které napomáhají zlepšit stav řas, extrakt ze lnu, který má regenerační účinky a také o výtažek z přesličky, která inhibuje proces stárnutí.

Původní cena: 480 Kč (Ušetříte: 31 Kč) 449 Kč

-6%

Popis

Pro hluboký a ještě výraznější pohled! EDGE Eyeliner od Realash jsou zasouvací oční linky s výjimečnou konzistencí. Jemná textura Realash EDGE Vám umožní provádět přesné, rafinované linky. Tužka je vybavena speciálním ořezávátkem, díky kterému si sama upravíte tloušťku linky. Oční linky jsou snadno použitelné, velmi praktické a mají dlouhotrvající smyslný účinek. Linky Edge Eyeliner jsou obohaceny o  přírodní výtažky nejvyšší kvality, navíc vyživují citlivou pokožku kolem očí.

Unikátní složení
Značka Realash je zárukou kvality a bezpečnosti. Protože se staráme nejen o krásný vzhled, ale i o pohodlí našich zákazníků, tak jsou i oční linky Realash EDGE obohaceny o vysoce kvalitní přírodní výtažky, které vyživují citlivou pokožku kolem očí. Složení linek je mimo jiné obohacené o extrakt z měsíčku, který vyživuje a hydratuje pokožku, dále o výtažky z palmy trpasličí, které napomáhají zlepšit stav řas, extrakt ze lnu, který má regenerační účinky a také o výtažek z přesličky, která inhibuje proces stárnutí.

 Back to top
Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací